televízna stanica tápanie vrak peter kavka futbal fialový džbán zemiaky

Kavka bol jednou nohou už v lietadle, deň pred odchodom sa zranil | SPORTNET

Futbalisti Košíc vyhrali v Žiline, rozhodol Diaby

Peter Kavka (Kavka P.) - profil hráča - Flashscore.sk

Pre Duklasport.sk povedali po zápase FC Košice – MFK Dukla 1:2 dňa 13.  augusta 2021 – Športová agentúra DUKLA s. r. o.
Pre Duklasport.sk povedali po zápase FC Košice – MFK Dukla 1:2 dňa 13. augusta 2021 – Športová agentúra DUKLA s. r. o.

Galéria k článku: Majster z Trenčína predviedol polčasovú kanonádu, Spartak  vykradol železiarov - fotografia 4/11 | Sportky
Galéria k článku: Majster z Trenčína predviedol polčasovú kanonádu, Spartak vykradol železiarov - fotografia 4/11 | Sportky

Peter Kavka: Bude to o jednom góle | FC Košice

futbal Archives - telKE

Bardejov chce proti Košiciam prelomiť streleckú smolu. Nech dá gól hoc aj  masér, vraví Horváth | 2. futbalová liga
Bardejov chce proti Košiciam prelomiť streleckú smolu. Nech dá gól hoc aj masér, vraví Horváth | 2. futbalová liga

FC Košice - oficiálna stránka - 💛 Zostava na prípravný duel proti  Nyíregyháze o 11:00 💙 Valach – Kis, Jonec, González, Pavúk – Gallovič,  Liener, Gladiš – Jung, Mölvadgaard, Gáll Na lavičke
FC Košice - oficiálna stránka - 💛 Zostava na prípravný duel proti Nyíregyháze o 11:00 💙 Valach – Kis, Jonec, González, Pavúk – Gallovič, Liener, Gladiš – Jung, Mölvadgaard, Gáll Na lavičke

Sme skúsené mužstvo, tlak si nesmieme pripúšťať, hovorí pred sezónou  kapitán Peter Kavka | FC Košice
Sme skúsené mužstvo, tlak si nesmieme pripúšťať, hovorí pred sezónou kapitán Peter Kavka | FC Košice

V žlto-modrom drese nepokračujú Kavka, Kis a Guba | FC Košice

Na jar nás čaká jedno veľké dobrodružstvo, odkazuje po jeseni kapitán Peter  Kavka | FC Košice
Na jar nás čaká jedno veľké dobrodružstvo, odkazuje po jeseni kapitán Peter Kavka | FC Košice

Je to pre mňa životné víťazstvo, hovorí po prvom súťažnom zápase po 490  dňoch Peter Kavka | FC Košice
Je to pre mňa životné víťazstvo, hovorí po prvom súťažnom zápase po 490 dňoch Peter Kavka | FC Košice

Košičan Kavka je zranený, na jeseň si už zrejme nezahrá | Športky.sk

Corgoň liga: Slovan si po víťazstve nad Košicami udržal prvé miesto | 3

MFK Zemplín Michalovce - Peter Kavka zhodnotil sezónu: “Myslím si, že ju  určite môžeme hodnotiť pozitívne, ako mužstvo sme spravili progres a to je  dôležité. Hrali sme pozerateľný futbal. Mne sa hralo
MFK Zemplín Michalovce - Peter Kavka zhodnotil sezónu: “Myslím si, že ju určite môžeme hodnotiť pozitívne, ako mužstvo sme spravili progres a to je dôležité. Hrali sme pozerateľný futbal. Mne sa hralo

VIDEO Trnavský Spartak v Poprade neuspel: Výhru Michalovciam priniesli dva  krásne góly | Športky.sk
VIDEO Trnavský Spartak v Poprade neuspel: Výhru Michalovciam priniesli dva krásne góly | Športky.sk